NEJSI PŘIHLÁŠEN!
Pro plné využití našeho webu se musíš přihlásit nebo zaregistrovat.

Changelog 13. 8. 2020
Téma založil SnipexCZ

Changelog 13 8

Vážení hráči a hráčky,

jak jistě víte, před pár dny jsem se stal novým majitelem serveru KastrolCraft. Zde se ale nemám v plánu nějak představovat, hráči, kteří zde hrají nějaký ten pátek, moc dobře ví kdo jsem a tak jsi tuto část s dovolením odpustím. 

Přesuneme se k hlavní pointě dnešního příspěvku a to jsou updaty. Od převzetí serveru pilně pracujeme i s naším týmem na vylepšení prostředí, kde hrajete. Tak aby bylo vše tak, jak to chcete vy, jelikož názor hráčů je ten nejdůležitější. Dnes vám představím pár změn, které jsme provedli přes dnešní noc a co je na serveru jiného.

1. Banová amnestie - Náš server působí na poli Minecraft komunity už nějakou dobu. Za tento čas zde dostalo nespočet lidí nějaký trest a z toho důvodu zde nemohou hrát. To se nyní mění. Jsme toho názoru, že každý si zaslouží druhou šanci a to i ti lidé, kteří náš server poškozovali. Proto jsme ke dnešnímu dni smazali všechny tresty, které byly uděleny. Každý tak začíná znovu s čistým štítem, každý se k nám může připojit, zahrát si a zažít spoustu zábavy. Já jen doufám, že druhé šance využijete a trest nedostanete za pár hodin zpět.

2. Zakoupení unbanu - Pokud už se stane, že nějaký trest dostanete, nebojte se. Krom toho, že můžete zajít na TS do naší podpory, kde s naším Support týmem můžete danou situaci probrat a zažádat si o unban, no v případě že ho nedostanete a bude rozhodnuto, že trest máte právem, máte nyní možnost si unban zakoupit. Rozlišujeme však normální ban a ban vaší IP adresy, ten je logicky z důvodu větší závažnosti trestu dražší. Platba lze uskutečnit přes SMS či přes PayPal. Avšak, jestli vám smíme poradit, doporučujeme spíše platbu přes PayPal. Proč? Přes tuto platformu vás platba bude stát 100 Kč (4 Eura), v případě IP banu pak 200 Kč (8 Eur). Přes SMS je platba dražší a to z důvodu toho, že si provozovatel těchto plateb bere značnou část vaší platby. Přes SMS tedy zaplatíte 200 Kč (8 Eur) nebo 400 Kč (16 Eur). Kde najdete možnost zakoupení? Jednoduše kliknětě na menu v hlavičce naší stránky. Pokud chcete platit přes už výše zmiňovaný a výhodnější PayPal, klikněte na obchod a dále už vás náš systém nasměruje. Pokud chcete platit přes SMS, v menu najeďte až úplně dolů na položku SMS Unban.

3. Podpora 1.16.2 - Od dnešního dne se na všechny naše servery pod hlavičkou KC připojíte s nejnovější verzí Minecraftu, tedy 1.16.2. Nadále samozřejmě platí, že se připojíte s jakoukoliv verzí 1.8 a výše. Máte tak možnost si vybrat tu verzi, která vám opravdu nejvíce sedí a na které s kamarádem nejraději hrajete.

4. Info o serveru v Server Listu - Jde pouze o takovou malou vychytávku, no, já prosazuji názor, že i detaily jsou důležité. O co vlastně jde? Když zapnete hru, kliknete ja multiplayer a najedete si na počet hráčů u našeho serveru, nově se hned vedle zobrazí všechny podporované verze a dále popis, co u nás vše najdete.

Pro dnešek je to vše. Snad se vám tyto menší updaty a změny budou líbit a rozhodně navštivte náš server a přidej se k naší skvělé komunitě. Já se na vás těším u nějakých dalších updatů či článků, zde na našem webu. Děkujeme že jste s námi!

S pozdravem,

Majitel SnipexCZ ♥

x 4 x 1
Před 1 měsícem
🡱